понеділок, 12 червня 2017 р.

Екскурсія до Національного науково-природничого музею НАН України та Київського зоопарку

   Літо - Чудова можливість не тільки відпочити, а й поподорожувати та дізнатися багато цікавого. Учні Кислівського НВК вирішили провести весело та пізнавально свій вільний час, тому вирушили на ексурсію до столиці України.
   Першою зупинкою став Національний науково-природничий музей НАН України — один із найбільших науково-природничих музеїв світу і найбільший природничий музей України. Учням дуже сподобалася цікава та змістовна екскурсія по Палеонтологічному відділу, де вони ознайомилися з скелетами окремих особин неогенових та четвертинних ссавців, що добре збереглися, а саме: слона-динотерія, жирафи-херсонотерія, кита-цетатерія, первісного бика-тура, мамонта тощо. Експозицію музею прикрашають відбитки безхребетних тварин та рослин, мушлі, скам’янілі стовбури дерев, шматочки бурштину з похованими в них комахами. Серед найцікавіших експонатів слід також назвати будівлі (за гіпотезою академіка І. Г. Підоплічка — каркаси жител давніх людей), споруджені з кісток мамонта, знайдені на Черкащині (Межиріч) та на Чернігівщині (Мізин). Це — творіння кроманьйонців, які мешкали на території України в період від 15 до 20 тисяч років тому і залишили по собі багату матеріальну культуру.
 

Зоологічний та Ботанічний відділи вразили розмаїттям відомим, а іноді й несподіваним, сучасним різноманіттям флори та фауни не тільки України, а й різних куточків планети.


 
 









Школярі також з цікавістю оглянули цент Києва - вулицю Хрещатик, Майдан Незалежності, Золоті Ворота. Особливо сподобалося різномаття фонтанів на головній площі столиці та велич київської архітектури.




 
   Наостанок учні відвівдали Київський зоопарк, де змогли поспостерігати за різноматтям фауни, як України, так і світу.









 
Ось на такій веселій ноті ми завершили екскурсію зоопарком і Києвом:


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.